Par mums

Zemnieku saimniecība  „Kurmīši” dibināta 1994. gadā, kā ģimenes saimniecība. 

Jau 24 gadus mūsu ģimenes uzņēmums piedāvā Latvijas iedzīvotājiem un tūristiem pašu audzētās un vāktās ārstniecības augu tējas. 2013.gadā saimniecība saņēma Bioloģiskās lauksaimniecības atbilstības sertifikātu 

z/s “ KURMĪŠI “ ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka “ Daugavas loki “ teritorijā. Lai neiznīcinātu dabiskās ārstniecības augu augšanas vietas, “Kurmīšu” laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 40 ārstniecības augu veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas ārstniecības augi. Ārstniecības augu audzēšanas entuziastiem un tūristiem piedāvājam iepazīties ar ārstniecības augu audzēšanas un sagatavošanas noslēpumiem. Pēc ekskursijas Jums būs nodrošināta ekskluzīva iespēja nodegustēt un iegādāties „Kurmīšu” zāļu tējas, kas vislabāk garšo kopā ar medu, kuru bites ir vākušas no saimniecībā augošajiem ārstniecības augiem. Īpašu gaisotni radīs arī sveces no mūsu bišu ražotā vaska.

Tālrunis: 26538824 Grupu tūrisma piedāvājums

Arī Jums ir dota iespēja izbaudīt šeit vākto zāļu tēju neatkārtojamo aromātu un enerģiju.
z/s " KURMĪŠI " ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka " Daugavas loki " teritorijā. Lai neiznīcinātu dabiskās ārstniecības augu augšanas vietas, "Kurmīšu" laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 40 ārstniecības augu veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas ārstniecības augi. Ārstniecības augu audzēšanas entuziastiem un tūristiem piedāvājam iepazīties ar ārstniecības augu audzēšanas un sagatavošanas noslēpumiem. Pēc ekskursijas Jums būs nodrošināta ekskluzīva iespēja nodegustēt un iegādāties "Kurmīšu" zāļu tējas.

Dabas ainavu parka " Daugavas loki" skaistums un svaigais, aromātisko ārstniecības augu smaržu piesātinātais gaiss, sniegs Jums neatkārtojamu, vienreizēju enerģijas pieplūdumu, veldzēs Jūsu garu un dos vaļu iedvesmai.

Iepriekšēja pieteikšanās individuālajiem un grupu tūristiem pa tālruņiem: 26538824 Ivars; 29106312 Sandra, Krāslavas novada TIC - 65622201


*

*

*
0
Z/S "Kurmīši"
Krāslavas nov., Ūdrīšu pag., Rakuti, "Kurmīši", LV-5601
telefona nr 26538824 
ivars.geiba@llkc.lv
Image result for VISA/MASTERCARD/MAESTRO.

 .