KONTAKTI:

Z/S "Kurmīši"
Krāslavas nov., Ūdrīšu pag., Rakuti, "Kurmīši", LV-5601
Latvija 🇱🇻

         reģistrācijas numurs LV41501012563

telefona nr +37126538824 

Grupu tūrisma piedāvājums

Arī Jums ir dota iespēja izbaudīt šeit vākto zāļu tēju neatkārtojamo aromātu un enerģiju.
z/s " KURMĪŠI " ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka " Daugavas loki " teritorijā. Lai neiznīcinātu dabiskās ārstniecības augu augšanas vietas, "Kurmīšu" laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 40 ārstniecības augu veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas ārstniecības augi. Ārstniecības augu audzēšanas entuziastiem un tūristiem piedāvājam iepazīties ar ārstniecības augu audzēšanas un sagatavošanas noslēpumiem. Pēc ekskursijas Jums būs nodrošināta ekskluzīva iespēja nodegustēt un iegādāties "Kurmīšu" zāļu tējas.

Dabas ainavu parka " Daugavas loki" skaistums un svaigais, aromātisko ārstniecības augu smaržu piesātinātais gaiss, sniegs Jums neatkārtojamu, vienreizēju enerģijas pieplūdumu, veldzēs Jūsu garu un dos vaļu iedvesmai.

Iepriekšēja pieteikšanās individuālajiem un grupu tūristiem pa tālruņiem: 26538824 Ivars; 29106312 Sandra, Krāslavas novada TIC - 65622201

Par mums

Zemnieku saimniecība „Kurmīši” dibināta 1994. gadā, kā ģimenes saimniecība. Jau vairāk kā 25 gadus mūsu saimniecība “Kurmīši”piedāvā Latvijas iedzīvotājiem un tūristiem pašu audzētās un vāktās zāļu tējas. Pateicoties mūsu saimniekošanas dabu saudzējošajām metodēm, 2013.gadā saņēmām Bioloģiskās lauksaimniecības atbilstības sertifikātu. z/s “ KURMĪŠI “ zāļu tēju lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka “ Daugavas loki “ teritorijā. Lai neiznīcinātu dabiskās ārstniecības augu augšanas vietas, “Kurmīšu” zāļu tēju laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 40 zāļu tēju veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas zāļu tēju augi. Garšaugu un zāļu tēju audzēšanas entuziastiem un tūristiem piedāvājam iepazīties ar audzēšanas un zāļu tēju sagatavošanas noslēpumiem. Pēc ekskursijas Jums būs nodrošināta ekskluzīva iespēja nodegustēt un iegādāties „Kurmīšu” zāļu tējas, kas vislabāk garšo kopā ar medu, kuru bites ir vākušas no saimniecībā augošajiem ārstniecības augiem. Īpašu gaisotni radīs arī sveces no mūsu bišu ražotā vaska. To visu ieskaus mūsu ražoto dabīgo ziedūdeņu brīnišķīgais un vilinošais aromāts.