PREČU PIEGĀDE

Pasūtījumi tiek izsūtīti uz OMNIVA un DPD pakomātiem!

 “OMNIVA” pakomātiem (piegāde 1 – 3 darba dienās)

DPD PAkomātiem  (piegāde 1 – 3 darba dienās)

Ar Omnivas pakomāta starpniecību. Šis pakalpojums Latvijas teritorijā maksā 3.00 Euro. 

Ar DPD pakomātu, preču piegāde Latvijas teritorijā 2.00 EUR

z/s “Kurmīši” patur tiesības mainīt piegādes izmaksas ārpus Latvijas teritorijas atkarībā no pasūtījuma svara un saņēmējvalsts.


*ŠOBRĪR ARĪ ĪPAŠA AKCIJA PASŪTĪJUMIEM VIRS 25EUR- PIEGĀDES CENA 0,99 EUR PIEGĀDE LATVIJĀ! Nokomplektējot pasūtījumu VIRS 25EUR, pie piegādes opcijām neaizmirsti izvēlēties PIEGĀDE AR OMNIVA- 0,99EUR 


* Tagad iespējami arī pasūtījumi uz EU vasltīm par piegādes cenu 9 EUR (tikai ne šķidrumus un eļļas). Gadījumos, ja pasūtījuma svars (virs 1kg) vai izmērs ir ļoti pārsniegts, kā rezultātā, ļoti tiek pārsniegtas noteiktās piegādes izmaksas, ZS Kurmīši patur tiesības veikt pasūtījuma anolāciju vai sazināties par cita rēķina sastādīšanu atbilstoši piegādes izmaksām.

Vairāk informācijas par pasūtījumiem uz ārzemēm - [email protected]

NORĒĶINU VEIDI

1.Iegādājoties internetveikalā un automātiksi veicot apmaksu ar bankas karti caur mūsu internetveikalu. Pēc veiksmīgas apmaksas un naudas saņemšanas izsūtīsim paciņu. Ja šis norēķinu veids neizdodas, tad skat. 2. opciju. 

2.Ar pārskaitījumu - izsūtam rēķinu uz Jūsu norādīto e-pastu, Jūs to apmaksājat, un pēc naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā, mēs piegādājam preci, izmantojot OMNIVA pakomātus, OMNIVA kurjera dienesta pakalpojumus vai personīgi (skat. "Preču piegāde").

3.Skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī veikalā - veicot pasūtījumu "Samaksas metode" izvēlieties Jums piemērotāko saņemšanas vietu (skat. "Preču piegāde").

VEIKALA DARBA LAIKI Krāslavā, Rīgas ielā 30

Darba dienās: 9.00 - 17.00

Sestdienās: 9.00 -15.00

Svētdienās un svētku dienās - Slēgts.

Pirkumu grozs