ATGRIEŠANA

Mēs augsti vērtējam klientu apmierinātību.Tējas un tēju produkti, kurus mēs tirgojam ir augstākās kvalitātes un ir īpaši atlasīti, lai mūsu klientu apmierinātība būtu visaugstākajā līmenī. Ja tomēr ir radusies kāda kļūme pasūtījumā vai prece ir nogādāta ar bojājumiem, tad nekavējoties, preces saņemšanas brīdī, atzīmējiet to piegādes dokumentācijā un sazinieties ar mums, lai rastu ātru risinājumu ([email protected])
Ja saņemtā prece Jūs tomēr neapmierina, tad tējas produktus un produktus, kas nav tēja, Jūs varat mums atgriezt 14 dienu laikā no saņemšanas dienas. Preces atgriešanai tiek pieņemtas tad, ja tās nav tikušas lietotas un ir oriģinālajā stāvoklī, kādas tās bija saņemšanas brīdī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā piegādes izmaksas netiek atgrieztas.
Pirms preču atgriešanas, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot vai sūtot e-pastu saskaņā ar mūsu kontaktinformāciju. Mēs Jums nosūtīsim atgriešanas formu, kuru būs nepieciešams aizpildīt un kopā ar pasūtījumu, oriģinālajā iepakojumā, nosūtīt uz [email protected] .
Atmaksas tiks veiktas uz Jūsu norādīto bankas konta numuru vai, ja iespējams, uz sākotnēji izmantoto norēķinu karti. Naudas atgriešana kopumā var aizņemt līdz pat 10 dienām, pēc atgriezto preču saņemšanas kurmisi veikalā.

DATU DROŠĪBA

Visa Jūsu informācija mūsu interneta veikala lapā tiek kodēta un ir aizsargāta ar jaunāko kriptēšanas protokolu SSL (Secure Sockets Layer). SSL protokols nodrošina to, ka no servera līdz klienta datoram pārsūtītā informācija tiek kriptēta, līdz ar to, ja arī informācija tiek pārtverta, tad to nav iespējams izlasīt vai mainīt.

Visa Jūsu pasūtījuma informācija, tai skaitā vārds, uzvārds un adrese, ir šifrēta, lai tā nevarētu tikt izlasīta, ceļojot pa internetu.

Informācija, kuru Jūs sniedzat kurmīši.com, tiek glabāta droši un tiek apskatīta tikai no to cilvēku puses, kas strādā kompānijā. Mēs nepārdodam vai neizīrējam informāciju trešajām personām.

Lūdzu, pārliecinieties, ka informācija, kuru Jūs norādāt kurmisi.com mājas lapā ir pareiza un pilnīga. Nodrošiniet, lai informācija nav novecojusi.

Pasūtījumu Apmaksa


1.Iegādājoties internetveikalā un automātiksi veicot apmaksu ar bankas karti caur mūsu internetveikalu. Pēc veiksmīgas apmaksas un naudas saņemšanas izsūtīsim paciņu. Ja šis norēķinu veids neizdodas, tad skat. 2. opciju.

2.Ar pārskaitījumu - izsūtam rēķinu uz Jūsu norādīto e-pastu, Jūs to apmaksājat, un pēc naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā, mēs piegādājam preci, izmantojot OMNIVA pakomātus, OMNIVA kurjera dienesta pakalpojumus vai personīgi (skat. "Preču piegāde").

3.Skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī veikalā - veicot pasūtījumu "Samaksas metode" izvēlieties Jums piemērotāko saņemšanas vietu (skat. "Preču piegāde").


Jūsu uzvedība

Mājas lapa kurmisi.com ir jālieto atbildīgi. Jebkāda Jūsu rīcība, kas var kaitēt mājas lapai jebkādā veidā, ir aizliegta. Jūs nevarat to mainīt vai pielāgot. Mēs paturam tiesības atteikt pieeju mājas lapai, slēgt kontus, dzēst vai mainīt saturu jebkurā laikā.

Zaudējumi

kurmisi.com nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, ko var radīt šīs lapas kurmisi.com lietošana vai kāda no iegādātajām precēm.

Noteikumu grozījumi

Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas mūsu mājas lapai kurmisi.com un mūsu noteikumiem jebkurā laikā.

Kā ar mums sazināties

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai šaubas saistībā ar minētajiem apkalpošanas noteikumiem, lūdzu, rakstiet mums uz [email protected]